krokos.net.pl
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
10.12.2018
Daniela, Bohdan, Julia, Judyta, Maria, Andrzej, Radzisława
dziś jest : 344 dzień roku wschód słońca o : 7:30 , zachód o : 15:42 koniec roku za : 21 dni
ANDRZEJ - Czym Się Zajmuję
Kim Jestem ?
Poligraf i informatyk z wykształcenia, designer z wyboru, grafik i webmaster - z racji zajęcia, a fotograf i traper z zamiłowania. Stosunek procentowy - zależny od danej chwili, sytuacji i potrzeby.
Czym się zajmuję ?
Wykonuję layouty stron internetowych, loga, wizytówki, wszelkiego rodzaju ulotki, plakaty oraz inne formy reklam. Projektuję i wykonuję gotowe strony internetowe zarówno na podstawie gotowych pomysłów jak i od przysłowiowego "0", od prostych typowych "wizytówek" po bardziej zaawansowane projekty oparte o systemy bazodanowe. W razie potrzeby lub na zamówienie przygotowuję także grafikę zarówno reklamową jak i z myślą o zastosowaniach internetowych lub DTP. Zamówienia realizowane są na podstawie materiałów powierzonych przez klienta lub na podstawie wcześniej ustalonych dyspozycji i uzgodnień.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w branży poligraficznej i doskonałej znajomości zagadnień związanych z tą branżą mogę z łatwością przygotowywać projekty DTP w oparciu o obowiązujące standardy i możliwości technologiczne danego wykonawcy.
Co oferuję ?
Pełną dyspozycyjność, umiejętności i doświadczenie oraz ciągle pogłębianą i udoskonalaną wiedzę. Znam jednak swoją wartość i wiem czego oczekuję również z drugiej strony.
online : 2 użytkowników, dziś odwiedziło : 179 osób
Zgodnie z nowelizacją ustawy o Prawie Telekomunikacyjnym informujemy, że strona krokos.net.pl w swoim działaniu korzysta z zapisywanych informacji w postaci ciasteczek (ang. cookies).
Pomagam - Fundacja TVN
powered by scms © 2004 - 2018 design by sid