krokos.net.pl
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
16.10.2019
Ambroży, Florentyna, Gaweł, Aurelia, Dionizy, Gerard
dziś jest : 289 dzień roku wschód słońca o : 7:05 , zachód o : 17:54 koniec roku za : 76 dni
ANDRZEJ - Strony WWW
Poniżej przedstawionych jest kilka różnych przykładów wykonanych stron w moim dorobku. Strony są o różnej tematyce i stopniu trudnosci wykonania, oraz pracochłonności.
Szkoła Pływania Łucji Płatek
Szkoła Pływania Łucji PłatekStrona Szkoły pływania. Stworzona z myślą zarówno o obecnych jak i przyszłych klientach szkoły. Napisana w PHP z zastosowaniem baz danych. Budowa modułowa z możliwością rozbudowy o dodatkowe strony w przyszłości.
SP 1 Zabrze
SP 1 ZabrzeWitryna Szkoły Podstawowej Nr 1 w Zabrzu. Cała strona napisana w PHP z zastosowaniem bazy danych SQL. Poza standardowymi stronami opisowymi, dodatkowymi elementami jest system logowania, panel administracyjny, księga gości, system planów lekcji, galerie foto, kontakt z prowadzącym stronę oraz system komunikacji zalogowanych użytkowników (nadsyłanie materiałów, sugestie, pomysły). Dodatkowo zainstalowany system statystyk. Budowa modułowa.
Gekon Lamparci
Gekon LamparciStrona o tematyce terrarystycznej, poświęcona hodowli, życiu i pielęgnacji Gekona Lamparciego. Oprócz ogólnych informacji dotyczących Gekonów strona posiada prosty panel administracyjny, księgę gosci i galerie zdjęć. Strona napisana w PHP z zastosowaniem bazy danych SQL. Budowa modułowa.
Wojtanówka - pokoje do wynajęcia
Wojtanówka - pokoje do wynajęciaStrona ma charakter reklamowo - informacyjny. Stworzona z myślą o potencjalnych klientach pensjonatu. W skład wchodzi kilka niezbędnych podstron zawierających min. Informacje o dojeździe, kontakcie i położeniu, cennik usług, opis pokoi do wynajęcia, informacje o atrakcjach, oraz księgę w której mogą dokonywać wpisów goście.
Tatry
TatryStrona poświęcona turystyce górskiej. Napisana w jezyku PHP z zastosowaniem bazy danych SQL. Posiada panel administracyjny, system statystyk i księgę gości. Dodatkową i oryginalną atrakcją jest oparty o bazę SQL sytstem dzięki któremu można wyliczyć czas naszej wycieczki, dokładą trasę i szlaki którymi będziemy się poruszać. Strona ma także bardzo ciekawie i bogato opisane miejsca w naszych Tatrach z wbudowanymi galeriami zdjęć.
online : 2 użytkowników, dziś odwiedziło : 110 osób
Zgodnie z nowelizacją ustawy o Prawie Telekomunikacyjnym informujemy, że strona krokos.net.pl w swoim działaniu korzysta z zapisywanych informacji w postaci ciasteczek (ang. cookies).
Pomagam - Fundacja TVN
powered by scms © 2004 - 2019 design by sid