krokos.net.pl
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
19.08.2019
Emilia, Julinan, Konstancja, Jan, Bolesław, Juliusz, Ludwik
dziś jest : 231 dzień roku wschód słońca o : 5:37 , zachód o : 19:58 koniec roku za : 134 dni
ANDRZEJ - Projekty WWW
Znajomość technologii multimedialnej i języków wykorzystywanych w procesie tworzenia strony WWW (HTML, PHP, JavaScript, CSS, SQL, FLASH), oraz intuicja i doświadczenie pozwala mi na tworzenie ciekawych, praktycznych i oryginalnych stron internetowych.
Każdy nowy projekt i każda nowa strona www jest dopełnieniem ciągle rozwijanych i poszerzanych umiejętności. Ktoś kto nie stara się rozwijać i pogłębiać wiedzy - cofa się i przestaje być atrakcyjny, dlatego ja staram się uzupełniać swoją wiedzę i umiejętności o nowe doświadczenia.
Projektowaniem i tworzeniem stron zajmuję się już od kilku lat, dzięki temu zdobyłem już sporo doświadczenia, i mam już swój pewien wypracowany styl. Z każdym jednak nowym projektem staram się postępować nie w sposób szablonowy, ponieważ każda strona w wirtualnym świecie internetu żyje swoim oryginalnym i niepowtarzalnym życiem.
Oprócz gotowych stron wykonuję również projekty stron i grafikę na potrzeby internetu, a także zajmuję się pozycjonowaniem.
"Potrzeba matką wynalazku." Jednym słowem niekiedy zachodzi potrzeba wynalezienia czegoś nowego i oryginalnego, a przy tym jeszcze w miarę prostego w obsłudze, niezawodnego i funkcjonalnego. Pisanie sprawnych, ciekawych i interaktywnych stron www zmusza często do pisania nowych i oryginalnych skryptów (swoistych można by nazwać podprogramów) wpisanych w strukturę strony internetowej.
Dzięki temu mam na swoim koncie kilka tego typu autorskich projektów :
Forum
System forum, jedno lub wielotematycznego, z panelem zarządzającym, w oparciu o bazę danych i modułową budową dodatków
CMS
Jednym słowem to wszystko co powyżej, tyle że skompilowane w całość i gotowe do pracy jako system zarządzający treścią strony internetowej. Zawartość modułów może być różna w zależności od przeznaczenia i funkcjonalności danej strony.
Oczywiście na każdą stronę internetową składa się wiele potrzeb, czynników i wymagań, a co za tym idzie każda strona mimo że jej funkcjonalność opiera się na podobnych założeniach zbudowana jest z różnych skryptów. Dlatego ważne jest aby skrypty były napisane tak żeby można je było szybko adoptować do nowych potrzeb danego projektu.
online : 2 użytkowników, dziś odwiedziło : 202 osoby
Zgodnie z nowelizacją ustawy o Prawie Telekomunikacyjnym informujemy, że strona krokos.net.pl w swoim działaniu korzysta z zapisywanych informacji w postaci ciasteczek (ang. cookies).
Pomagam - Fundacja TVN
powered by scms © 2004 - 2019 design by sid