krokos.net.pl
Masz wyłączoną obsługę javascript, niektóre funkcje na stronie mogą działać nieprawidłowo
16.10.2019
Ambroży, Florentyna, Gaweł, Aurelia, Dionizy, Gerard
dziś jest : 289 dzień roku wschód słońca o : 7:05 , zachód o : 17:54 koniec roku za : 76 dni
ANDRZEJ - Projekty WWW
Znajomość technologii multimedialnej i języków wykorzystywanych w procesie tworzenia strony WWW (HTML, PHP, JavaScript, CSS, SQL, FLASH), oraz intuicja i doświadczenie pozwala mi na tworzenie ciekawych, praktycznych i oryginalnych stron internetowych.
Każdy nowy projekt i każda nowa strona www jest dopełnieniem ciągle rozwijanych i poszerzanych umiejętności. Ktoś kto nie stara się rozwijać i pogłębiać wiedzy - cofa się i przestaje być atrakcyjny, dlatego ja staram się uzupełniać swoją wiedzę i umiejętności o nowe doświadczenia.
Projektowaniem i tworzeniem stron zajmuję się już od kilku lat, dzięki temu zdobyłem już sporo doświadczenia, i mam już swój pewien wypracowany styl. Z każdym jednak nowym projektem staram się postępować nie w sposób szablonowy, ponieważ każda strona w wirtualnym świecie internetu żyje swoim oryginalnym i niepowtarzalnym życiem.
Oprócz gotowych stron wykonuję również projekty stron i grafikę na potrzeby internetu, a także zajmuję się pozycjonowaniem.
"Potrzeba matką wynalazku." Jednym słowem niekiedy zachodzi potrzeba wynalezienia czegoś nowego i oryginalnego, a przy tym jeszcze w miarę prostego w obsłudze, niezawodnego i funkcjonalnego. Pisanie sprawnych, ciekawych i interaktywnych stron www zmusza często do pisania nowych i oryginalnych skryptów (swoistych można by nazwać podprogramów) wpisanych w strukturę strony internetowej.
Dzięki temu mam na swoim koncie kilka tego typu autorskich projektów :
Kontrola dostępu
Min. zarządzanie dostępem do poszczególnych stron i funkcji użytkowych dla określonych użytkowników.
System głosowania
System głosowania punktowego (np. popularność galerii lub stron)
System konkursów
System konkursów, prowadzonych na zasadzie głosowania punktowego, w oparciu o bazę danych, z systemem administracyjnym i modułową budową dodatków
Error handler
Przechwytywanie ewentualnych błędów wynikłych z funkcjonowania strony, z możliwośią zapisu do bazy
Logi
Logi funkcjonowania strony
Menu
System zarządzający menu na stronie internetowej
Quiz
Skrypt zarządzający i wyświetlający quizem z ograniczeniem czasowym, losowaniem kolejności pytań i odpowiedzi, wyświetleniem wyniku i podanych odpowiedzi z zaznaczeniem odpowiednim kolorem poprawnych i niepoprawnych. Skrypt pozwala na zarządzanie dowolną ilością quizów.
Sonda
Sonda z możliwości jednokrotnego, wielokrotnego lub mieszanego wyboru, z blokadą czasową oraz antyfloodową.
Upload & Download
System do pobierania i wysyłania plików, z filtrem rodzaju plików i historią pobrań. Możliwość wyświetlenia licznika pobrań.
FAQ
System korespondencji pomiędzy użytkownikami (pytań i odpowiedzi), nieco przypominający forum, jedno lub wielotematyczny, z panelem zarządzającym
Oczywiście na każdą stronę internetową składa się wiele potrzeb, czynników i wymagań, a co za tym idzie każda strona mimo że jej funkcjonalność opiera się na podobnych założeniach zbudowana jest z różnych skryptów. Dlatego ważne jest aby skrypty były napisane tak żeby można je było szybko adoptować do nowych potrzeb danego projektu.
online : 2 użytkowników, dziś odwiedziło : 110 osób
Zgodnie z nowelizacją ustawy o Prawie Telekomunikacyjnym informujemy, że strona krokos.net.pl w swoim działaniu korzysta z zapisywanych informacji w postaci ciasteczek (ang. cookies).
Pajacyk - Nakarm Głodne Dziecko
powered by scms © 2004 - 2019 design by sid